O NAS

65 lat doświadczenia

Kromet to urządzenia gastronomiczne i wyposażenie gastronomii w urządzenia kuchenne najwyższej jakości!

Długoletnia działalność, zdobyte, doświadczenie, wprowadzone nowe konstrukcje i technologie wytwarzania, zapewniają nam coraz to większą liczbę klientów. Wszystkie oferowane przez firmę produkty wykonane są z atestowanej stali nierdzewnej, zgodnie w wymogami stawianymi przez dyrektywy Unii Europejskiej, posiadają znak CE, GOST a dla tych urządzeń, - gdzie jest to konieczne -również atesty Instytutu Nafty i Gazu, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Państwowego Zakładu Żywienia. Wysoką jakość produkowanych wyrobów zapewnia, także funkcjonujący w firmie od wielu lat system kontroli, Nasze produkty zdobywają liczne nagrody, które przyznano firmie na krajowych i międzynarodowych wystawach branżowych.

Misja

Zapewnić wszystkim naszym odbiorcom szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, zwiększonych parametrach eksploatacyjnych i energooszczędnych a także dających możliwość utrzymania wysokich standardów higienicznych. Pracujemy po to, by gotowało się najlepiej!

Wizja

Wprowadzanie nowatorskich, jeszcze trwalszych rozwiązań, ciągłe doskonalenie i poszerzanie gamy oferowanych produktów to nasza wizja. Pragniemy być wzorem dla innych i kreować najnowsze trendy w branży.

1957

Rozpoczyna się produkcja urządzeń gastronomicznych w krośnieńskich zakładach metalowych w krośnie odrzańskim

1981

Kromet dołącza do polskiego zjednoczenia maszyn przemysłu spożywczego – Spomasz. Powstaje Kromet – Spomasz

1984

Kromet wprowadza na rynek pierwszy konwektomat

1997

Kromet pobija rekordy sprzedaży patelni w Europie środkowo-wschodniej

1998

Kromet wprowadza do oferty urządzenia zblokowane – powstaje pierwsza kompletna linia ciągu grzewczego

2004

Kromet zostaje częścią grupy Dora Metal

2004

Kromet wprowadza nowy design linii 700 oraz 900

2004

Kromet jako jedyny producent w Polsce wprowadza do oferty najnowocześniejsze rozwiązania profesjonalnej kuchni – monoblok

× W czym mogę pomóc?