W naszej ofercie dostępne są profesjonalne bemary gastronomiczne marki Kromet, których zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej temperatury potraw. Urządzenia te znajdują zastosowanie zarówno na zapleczu lokali gastronomicznych, jak i stołówkach czy punktach samoobsługowych.Dzięki nim można mieć pewność, że nawet długi czas po podaniu serwowane posiłki utrzymają ciepło, a tym samym zachowają swoje właściwości smakowe i aromatyczne. To bardzo istotne wszędzie tam, gdzie dania są spożywane w innym trybie niż na bieżąco lub krótko po przygotowaniu

Bemar do gastronomii ma szerokie zastosowanie m.in. w firmach świadczących usługi cateringowe, hotelach oferujących wyżywienie w formie szwedzkiego stołu czy lokalach, w których klienci samodzielnie nakładają sobie jedzenie. Urządzenie jest zbudowane z podgrzewanych w trybie ciągłym komór o konstrukcji zapobiegającej przywieraniu pożywienia. Dzięki temu można uniknąć przypalania się potraw, nawet jeśli przez długi czas znajdują się pod wpływem ciepła.

[long_desc]

Jak wybrać odpowiedni bemar do gastronomii

Właśnie liczba komór jest jednym z podstawowym czynników różniących poszczególne modele. W zależności od egzemplarza bemar gastronomiczny może być wyposażony w jeden lub kilka takich elementów – ich wybór powinien zależeć od skali prowadzonej działalności. Podobnie należy postrzegać moc urządzenia – im więcej jedzenia ma być podgrzewane za pomocą tego sprzętu, tym mocniejszy powinien być. Równie ważną zmienną jest sposób zagospodarowania dolnej zabudowy, która może mieć formę zamykanej szafki lub otwartej przestrzeni pełniącej funkcję półki. Dostępne są też modele pozbawione podstawy, ustawiane wprost na pokrętłach regulujących parametry działania sprzętu.
Wszystkie proponowane w naszym sklepie internetowym bemary gastronomiczne są solidnie wykonane, trwałe i funkcjonalne. Zostały skonstruowane z myślą o wieloletnim użytkowaniu nawet przy bardzo dużej intensywności. Ponieważ do ich produkcji wykorzystaliśmy najlepsze podzespoły pochodzące od sprawdzonych europejskich dostawców, mają zwartą i wytrzymałą budowę. Zapraszamy na zakupy!