W ofercie firmy Kromet znajdą Państwo gastronomiczne kuchnie ceramiczno-indukcyjne przeznaczone do zastosowań profesjonalnych. To niezwykle przydatne urządzenia, powszechnie wykorzystywane przez kucharzy w punktach zbiorowego żywienia na całym świecie. Pozwalają na przygotowanie wielu posiłków w tym samym czasie i błyskawiczne podgrzewanie zawartości garnków.

[long_desc]

Kuchnia indukcyjna do gastronomii – dlaczego warto

Polecamy wysokiej jakości kuchnie indukcyjne do gastronomii produkowane przez naszą firmę ze względu na połączenie wydajności i ekonomiczności działania. Proponowane urządzenia efektywnie wykorzystują elektryczność w celu zapewnienia odpowiedniej temperatury procesu obróbki cieplnej. Minimalne straty energii są ważne ze względów finansowych, podczas gdy z punktu widzenia bezpieczeństwa kluczową rolę odgrywa możliwość przygotowywania jedzenia bez użycia płomienia. Wystarczy położyć garnek czy patelnię na płycie, żeby się nagrzała i umożliwiła sprawną obróbkę.
Kuchnia indukcyjna do gastronomii gwarantuje także szybkie przyrządzanie dań, którego czas skraca się wraz ze wzrostem mocy. Szczególnie istotne jest bardzo krótkie oczekiwanie na nagrzanie się płyty, w związku z czym niemal natychmiast po jej uruchomieniu można przejść do gotowania czy smażenia. Użytkownicy oferowanych produktów podkreślają także łatwe utrzymanie ich w czystości, co wynika m.in. z braku ryzyka przypalenia się jedzenia.