W sklepie Kromet.com.pl znajdą Państwo gastronomiczne kuchnie elektryczne wolnostojące i nastawne. To jedne z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych urządzeń stanowiących element wyposażenia restauracji, baru czy zaplecza socjalnego. Dzięki współpracy z renomowanymi europejskimi firmami do ich produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości podzespoły.

[long_desc]

Kuchnie elektryczne do małej i dużej gastronomii

Wszechstronność proponowanych urządzeń sprawia, że stanowią podstawowy sprzęt w różnego rodzaju lokalach, w których podaje się jedzenie. W zależności od modelu gastronomiczna kuchnia elektryczna idealnie sprawdza się w dużych restauracjach, małych barach czy stołówkach zakładowych. Jako że jest zasilana prądem, jej użytkowanie można uznać za bezpieczniejsze i łatwiejsze niż w przypadku kuchenek na gaz. Wynika to z braku płomienia, co ułatwia montaż, konserwację i utrzymanie w czystości.
W zależności od modelu kuchnia elektryczna do gastronomii różni się pod względem parametrów działania i budowy. Podstawowym kryterium wyboru jest moc – im wyższa jej wartość, tym szybciej i sprawniej przebiega przygotowywanie jedzenia, jednak jednocześnie wzrastają też koszty eksploatacyjne wynikające z większych poborów energii. Jeśli chodzi o wymiary, należy je dopasować do miejsca, w którym sprzęt będzie ustawiony. Zachęcamy do kupna w naszym sklepie z uwagi na wysoką jakość, pełną dostępność i krótki czas realizacji zamówienia.