Jako producenci wysokiej jakości wyposażenia kuchennego oferujemy patelnie gastronomiczne przechylne wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej. Urządzenia te stanowią uniwersalne rozwiązanie dla kucharzy, nadają się do potraw wymagających zarówno gotowania, smażenia, jak i duszenia. Pozwalają przygotować bardzo duże ilości jedzenia bez potrzeby zajmowania palników gazowych czy płyt indukcyjnych.

[long_desc]

Patelnia przechylna – idealna nawet do gastronomii

Jaki model wybrać – gazowy czy elektryczny? Odpowiedź zależy przede wszystkim od indywidualnych wymagań i możliwości. Jeżeli urządzenie jest używane często i intensywnie w dużym i dobrze wentylowanym wnętrzu lub na zewnątrz, wybór pada z reguły na sprzęt zasilany gazem. Z kolei patelnia przechylna do gastronomii działająca na prąd jest preferowana w mniejszych pomieszczeniach oraz w przypadku eksploatacji o ograniczonej intensywności. Dzięki naszemu akcesorium szybko, sprawnie i przez długi czas bez przerwy można przygotowywać smaczne i aromatyczne jedzenie.
Patelnia przechylna do gastronomii zapewnia niezawodność i wydajność działania, a to szczególnie istotne w miejscach o dużym ruchu. Jest solidnie wykonana, co przekłada się na wieloletnie i efektywne użytkowanie. O funkcjonalności proponowanych w naszym sklepie internetowym urządzeń decyduje także łatwość, z jaką można z nich usunąć zabrudzenia. Składając zamówienie, klient otrzymuje gwarancję szybkiej i darmowej dostawy.