Nasze wydajne gazowe kuchnie gastronomiczne z piekarnikiem zaprojektowane zostały od podstaw przy uwzględnieniu komponentów pochodzących od renomowanych europejskich producentów. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z funkcjonalnością urządzeń. W ofercie firmy Kromet dostępna jest kuchenka gazowa gastronomiczna z dwoma, czterema, a nawet sześcioma palnikami. Dzięki takiej liczbie stanowisk możliwe jest przygotowywanie wielu różnych potraw w tym samym czasie.

[long_desc]

Jaką kuchnię gazową z piekarnikiem wybrać do gastronomii

Na który model dostępny w naszym sklepie internetowym się zdecydować? Zastanówmy się, jakie aspekty brać pod uwagę. Przede wszystkim należy uwzględnić specyfikę użytkowania kuchni gazowej z piekarnikiem do gastronomii. Jak często będzie wykorzystywana? Jak dużo jedzenia będzie na niej przygotowywane? Do jakich potraw ma zostać kupiona? Od odpowiedzi na te pytania zależą najważniejsze właściwości sprzętu, czyli moc, liczba palników i budowa.
Jeśli chodzi o źródła płomienia, do zastosowań na niewielką skalę wystarczą modele z dwoma, ewentualnie czterema elementami, które bezpośrednio odpowiadają za podgrzewanie posiłków. Z kolei w miejscach odwiedzanych przez wielu gości warto postawić na wersję wyposażoną w sześć palników. W zależności od egzemplarza kuchnia gazowa z piekarnikiem przeznaczona do gastronomii różni się też wymiarami, które powinno się dostosować do danego pomieszczenia. Zachęcamy do zamawiania sprzętu – zapewniamy bezpłatny transport błyskawicznie po kupnie.