pl
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
07.03.2017
Inżynier Procesu

Firma Kromet Sp.z o.o., wiodący producent urządzeń gastronomicznych do termicznej obróbki żywności zatrudni:

Inżyniera produkcji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe  techniczne (preferowany kierunek elektrotechnika, mechanika, inżynieria produkcji)
  • 2-3 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii obróbki plastycznej blach
  • znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń, linii technologicznych
  • zdolność analitycznego myślenia
  • kreatywność i własna inicjatywa w dążeniu do wyznaczonych celów
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność również zakresie wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowy atut)

Zakres obowiązków:

  • kontrola optymalnego poziomu produktywności dla wybranych obszarów.
  • inicjowanie oraz implementacja udoskonaleń w procesach produkcyjnych.
  • kontrola oraz optymalizacja procesów produkcyjnych.
  • inicjowanie oraz implementacja modyfikacji inżynieryjnych.
  • utrzymanie ciągłości produkcji w aspekcie technologicznym.
  • zarówno nadzór jak i tworzenie dokumentacji technicznej w zakresie procesu produkcyjnego, np.: FMEA
  • tworzenie, utrzymanie i kontrola dokumentacji technologicznej
  • rozwiązywanie problemów techniczno-jakościowych
  • wdrażanie do produkcji nowych maszyn, urządzeń i procesów technologicznych

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
  • stałe zatrudnienie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV ze zdjęciem i LM:

  • osobiście w siedzibie spółki
  • pocztą na adres spółki: FMiUG KROMET Sp. z o.o., ul. Pocztowa 30, 66-600 Krosno Odrzańskie
  • drogą elektroniczną na adres: kadry@kromet.com.pl w tytule "Aplikacja"

 Prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.883)

Kariera z nami
Imię i nazwisko
Załącz swoje CV
Adres Email
Aktualności - lista
31 - 05 - 2017
WARSAW FOOD EXPO 2017
Już od CZWARTKU 1...
22 - 07 - 2016
Rybobranie w Krośnie
KROMET – partnerem...
TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy niezmiernie dumni, że firma KROMET już 60 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt dla profesjonalnej gastronomi.

więcej...