pl
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
08.10.2015
BRAND MANAGER

Odpowiedzialność:

  • odpowiedzialność za całokształt działań promocyjnych, reklamowych, mających tworzyć i poszerzać wizerunek marki Kromet

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie marketingu (promocja, reklama)
  • doświadczenie na stanowisku min. 2 lata
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych, pozyskiwaniu informacji, przeprowadzaniu badań rynku produktów
  • znajomość technik sprzedaży
  • umiejętności negocjacyjne
  • doswiadczenie w kontakcie z klientem, wysokie zaangażowanie w obsługę klienta
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność, miła aparycja
  • sumienność, skrupulatność
  • podstawowa wiedza w zakresie finansów
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem

PODSTAWOWE ZADANIA:

- opracowywanie i realizacja strategii wprowadzania produktu na rynek
- opracowywanie i realizacja strategii reklamowej i promocyjnej, w porozumieniu z działem promocji
- badanie rynku, prowadzenie wszelkich niezbędnych analiz, towarzyszących efektywnemu wykonywaniu obowiązków
- czynna współpraca z klientami w zakresie doradztwa, przygotowywania ofer, realizacji zamówień w porozumieniu z działem sprzedaży
- pozyskiwanie zamówień

ZAPEWNIAMY

- wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny (płaca podstawowa oraz prowizja z wiodącym hasłem: "Twoje wynagrodzenie zależy od Ciebie")
- stałe zatrudnienie
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
- możliwość uczestnictwa w interesujących projektach
- ciekawą, pełną wyzwań pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- szeroki pakiet socjalny
- wszystkie niezbędne narzędzia na stanowisku pracy

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV ze zdjęciem i LM:

- drogą elektroniczną na adres: sekretariat@kromet.com.pl w tytule "Aplikacja"

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 833)”.

Kariera z nami
Imię i nazwisko
Załącz swoje CV
Adres Email
Aktualności - lista
31 - 05 - 2017
WARSAW FOOD EXPO 2017
Już od CZWARTKU 1...
22 - 07 - 2016
Rybobranie w Krośnie
KROMET – partnerem...
TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy niezmiernie dumni, że firma KROMET już 60 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt dla profesjonalnej gastronomi.

więcej...