pl
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
07.03.2017
Konstruktor elektryk/automatyk

Wymagania

  • wykształcenie wyższe/średnie  techniczne (preferowany kierunek elektrotechnika, mechatronika)
  • doświadczenie w projektowaniu na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • wiedza z zakresu elektrotechniki
  • znajomość programów Auto Cad
  • znajomość programów do projektowania instalacji elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dodatkowy atut)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność również zakresie wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji elektrycznej i automatyki przemysłowej w urządzeniach grzewczych
  • tworzenie dokumentacji produkcyjnej ( w tym mechanicznej)
  • wsparcie techniczne innych działów z zakresu instalacji elektrycznej
  • nadzór nad procesem wdrażania nowych produktów do produkcji

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
  • stałe zatrudnienie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV ze zdjęciem i LM:

  • osobiście w siedzibie spółki
  • pocztą na adres spółki: FMiUG KROMET Sp. z o.o., ul. Pocztowa 30, 66-600 Krosno Odrzańskie
  • drogą elektroniczną na adres: kadry@kromet.com.pl w tytule "Aplikacja"

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Kariera z nami
Imię i nazwisko
Załącz swoje CV
Adres Email
Aktualności - lista
31 - 05 - 2017
WARSAW FOOD EXPO 2017
Już od CZWARTKU 1...
22 - 07 - 2016
Rybobranie w Krośnie
KROMET – partnerem...
TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy niezmiernie dumni, że firma KROMET już 60 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt dla profesjonalnej gastronomi.

więcej...