pl
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
22.06.2015
MEDAL DLA PRODUKTU O EUROPEJSKIM STANDARDZIE

Z radością odnotowujemy kolejny sukces! Grupa Dora Metal otrzymała certyfikat i Medal Europejski Business Center Club. Wyróżnienie to zostało wręczone firmie podczas uroczystości finałowej 26. Edycji Medalu Europejskiego w Teatrze Wielkim – Opery Narodowej w Warszawie.

Monobloki firmy Kromet dają możliwość indywidualnego dostosowania wyrobu do wymogów klienta. Urządzenia te gwarantują funkcjonalność oraz oszczędność miejsca, a także wysoką higienę użytkowania, dzięki połączeniu urządzeń w jedną monolityczną bryłę.


Kapituła konkursu doceniła nasz wyrób z czego jesteśmy bardzo dumni. Otrzymanie Medalu Europejskiego motywuje nas do dalszego dynamicznego rozwoju i dbałości o najwyższą jakość oferowanych produktów. Wyróżnienie to umacnia nas w nieustannym dążeniu do doskonalenia oferty i do utrzymania pozycji lidera w Polsce. Każda nagroda to olbrzymi sukces, który jest wypracowany przez całą Grupę.

Aktualności - lista
31 - 05 - 2017
WARSAW FOOD EXPO 2017
Już od CZWARTKU 1...
22 - 07 - 2016
Rybobranie w Krośnie
KROMET – partnerem...
TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy niezmiernie dumni, że firma KROMET już 60 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt dla profesjonalnej gastronomi.

więcej...