pl
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
16.06.2015
KUCHNIA POLSKA WCZORAJ I DZIŚ

13 czerwca 2015r. odbył się VII Ogólnopolski Konkurs Kulinarny ,,Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś” w Pułtusku, który był kierowany do uczniów szkół gastronomicznych i całego profesjonalnego środowiska kulinarnego w Polsce. Aby wesprzeć przedsięwzięcie, GRUPA DORA METAL postanowiła wesprzeć wydarzenie jako sponsor konkursu.

Inicjatywa organizatora Pana Stefana Birka – Szefa Kuchni Hotelu Lord cieszyła się wielostronnym zainteresowaniem. Zgłosiły się ekipy kucharskie z restauracji, hoteli a także szkół gastronomicznych. Każda z drużyn miała do przygotowania przekąskę oraz danie główne. Tematem dań konkursowych była polędwica z indyka, truskawki, filet oraz wątróbka z suma. Zwycięzcy Konkursu – w kategorii profesjonaliści – otrzymali nominacje do półfinału Kulinarnego Pucharu Polski 2015.

Tradycyjnie w południe, już tradycyjnie odbyła się parada motocyklistów i kucharzy, na czele z głównym organizatorem Stefanem Birkiem przy akompaniamencie orkiestry dętej z Pułtuska.

Aktualności - lista
31 - 05 - 2017
WARSAW FOOD EXPO 2017
Już od CZWARTKU 1...
22 - 07 - 2016
Rybobranie w Krośnie
KROMET – partnerem...
TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy niezmiernie dumni, że firma KROMET już 60 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt dla profesjonalnej gastronomi.

więcej...