pl
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
DE
RU
CZ
EN
23.03.2016
Targi Internorga 2016 za nami

Targi  Internorga 2016 za nami

 

90. edycja Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa – Internorga 2016 odbyła się w Hamburgu w dniach 11-16 marca 2016 roku.

Internorga to najstarsza (od 1921 roku) i jedna z największych imprez wystawienniczych branży hotelarskiej i gastronomicznej na świecie.

 

Podczas Internorgi tworzą się trendy branży HoReCa na nadchodzący sezon.

Na targach nie brakowało „stalowej” reprezentacji Dory Metal. Nasze stoisko wzbudzało spore zainteresowanie dzięki przedstawieniu na nim nowości produktowych.

 

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się wanna chłodnicza z wymuszonym obiegiem, wyróżniająca się dzięki uchylnemu parownikowi pozwalającemu na łatwe czyszczenie niedostępnych wcześniej miejsc, zwiększając higienę.

 

Inną nowością przedstawionych na targach Internorga była nowa gama szaf chłodniczych Premium i Standard plus, gdzie między innymi zastosowano nowoczesny dotykowy wyświetlacz oraz naturalny czynnik chłodniczy.

 

Kolejna nowość to nowa linia 700 i 900 łączona na włos. Brak szczelin pomiędzy połączeniami ułatwia czyszczenie i zwiększa bezpieczeństwo w kuchni. Dodatkowo ciąg kuchenny doczekał się nowego designu przez co stanowi nie tylko efektywną linię ale również efektowną.

 

Zainteresowanie wzbudzał również koncept Fast Food, skierowany do klientów chcących otworzyć własny punkt gastronomiczny z „szybkim jedzeniem”.

 

Wszystkie te urządzenia i wiele innych będzie można już niedługo zobaczyć w Polsce na targach EuroGastro 6-8 kwietnia 2016  na stoisku A17, gdzie Dora Metal już dzisiaj serdecznie zaprasza.

Aktualności - lista
31 - 05 - 2017
WARSAW FOOD EXPO 2017
Już od CZWARTKU 1...
22 - 07 - 2016
Rybobranie w Krośnie
KROMET – partnerem...
TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy niezmiernie dumni, że firma KROMET już 60 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt dla profesjonalnej gastronomi.

więcej...