XX, JUBILEUSZOWA EDYCJA TARGÓW EUROGASTRO DOBIEGŁA KOŃCA

W dniach 6-8.04.2016r. Warszawa stała się stolicą branży HoReCa.

Przy okazji tej edycji mieliśmy przyjemność świętować razem z targami, ponieważ w tym roku Dora Metal obchodzi 25-lecie działalności.

EuroGastro to najważniejsze i największe wydarzenie targowe w Polsce, dedykowane branży HoReCa. Ideą targów było przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów dla gastronomi i hotelarstwa.
Dora Metal z okazji jubileuszu 25-lecia przygotowała nowe rozwiązania i ciekawe wyroby, które były bardzo licznie oglądane przez gości targowych.

Z nowości zaprezentowaliśmy między innymi:
- nową linię 700 marki KROMET - zmienioną nie tylko wizualnie,
- koncept Fast Food INSTANCO - kompleksowe wyposażanie punktów gastronomicznych serwujących szybkie dania,
- nową szafę chłodniczą STANDARD +,
- okap z nowoczesnym filtrem metalowym w technologii Micro Drop™ oraz filtrem UV w technologii HoodLight™.

Na targach zdobyliśmy nagrody i wyróżnienia.

Wyróżnienie w kategorii „Wyposażenie zaplecza kuchennego” zdobyły, wyżej wymienione, zmodernizowane okapy kuchenne. Otrzymaliśmy podziękowania za 19-krotny udział w targach, a Prezes Dora Metal, Jan Polcyn został nagrodzony statuetką i dyplomem „Grand Prix” w podziękowaniu za osobiste zaangażowanie przy organizacji Targów EuroGastro.

Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska. Mamy nadzieję, że wszystkie rozmowy i spotkania przyniosą już niebawem wymierne korzyści. Korzystając z okazji, już teraz pragniemy zaprosić Państwa na kolejne imprezy branżowe, które się odbędą w tym roku.

PL EN