PRESTIŻOWA NAGRODA OD MINISTRA GOSPODARKI

Nagrodę za innowacyjny produkt jakim jest monoblok, świetną sprzedaż, nowe kontakty, głowy pełne pomysłów i inspiracji mają przedstawiciele Grupy Dora Metal po Targach Hotelarskich World Hotel 2015 w Warszawie.

Podczas ceremonii rozstrzygnięto konkurs o nagrodę Ministra Gospodarki na najbar­dziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora 8. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Hotelowych WorldHotel 2015. Dyplom za zajęcie II miejsca na ręce Daniela Karskiego, Dyrektora Sprze­daży wręczył Janusz Piechociński, Wicepre­mier i Minister Gospodarki, pod którego Patronatem Honorowym odbyły się targi. Była to ogromna niespodzianka, a zarazem wisienka na torcie, która przyniosła wiele pozytywnych emocji. Powyższy sukces będzie jeszcze bardziej mobilizował do pracy.

Dużym zainteresowaniem cieszył się ,,Jesienny Outlet” na 90 metrowym stoisku Grupy Dora Metal. Zwiedzający mogli zapoznać się z zaproponowaną ofertą i dokonać zakupu. Z kolei drugie, 15 metrowe stoisko było zaaranżowane piecami konwekcyjno-parowymi marki Kro­met, przez co zdecydowanie zwracało na siebie uwagę. Przedstawiciele obu marek dbali o to, aby klienci byli profesjonalnie obsłużeni i wychodzili usatysfakcjonowani z pozyskanej wiedzy.

Mamy nadzieję, że kolejne targi będą wydarzeniem równie interesującym i przynoszącym długofalowe korzyści. Był to owocny czas, który wzbogacił Grupę o nowe doświadczenia, procentujące w dalszej pracy.

PL EN