NOWCZESNE ROZWIAZANIA NA STACJACH PALIW

13-15 maja 2015r. odbyły się 22 Międzynarodowe Targi ,,Stacja Paliw” w Warszawie, skupiające wystawców z restauracji szybko-obsługowych. Tegoroczna wystawa zgromadziła rzeszę zainteresowanych klientów. Zespół firmy DORA METAL uczestniczył w wystawie prezentując m.in. piec piekarniczy.

Na stoisku prezentowaliśmy nowoczesne rozwiązania dla stacji paliw m.in. witrynki grzewcze i chłodnicze z przeznaczeniem na przekąski, napoje i soki. Moduł hot-dog, który służy do przygotowania bułki z kiełbaską czyli tzw. hot-doga, a także nowość produktową - piec piekarniczy marki Kromet do pieczenia ciast i pieczywa, szczególnie produktów mrożonych i półfabrykatów. Urządzenia takie można spotkać na stacjach paliw bo to już nie tylko miejsce, gdzie można zatankować paliwo. To również miejsce do odpoczynku podczas podróży czy do zrobienia szybkich zakupów.

Targi zaowocowały wieloma korzystnymi kontraktami. Jesteśmy zadowoleni z udziału, liczba odwiedzających była większa niż w roku ubiegłym, a przeprowadzone rozmowy dały nam przekonanie, że nasza oferta celnie trafia w wymogi rynku. Zachęceni pozytywnymi wrażeniami z kolejnego uczestnictwa w targach planujemy naszą obecność w roku przyszłym. Wszystkim, którzy przegapili tegoroczne Targi Stacji Paliw, już teraz zalecamy wpisanie tego wydarzenia do swojego kalendarza na rok 2016!

PL EN