KULINARNE SPOTKANIE Z Grupą Dora Metal

Za nami III Targi Wyposażenia Gastronomii, Sklepów i Biur SAS 2015 w Palmiarni Zielonogórskiej, które odbyły się 12-13 maja br. Było to kolejny, owocny czas, który wzbogacił nas o nowe doświadczenia, procentujące w dalszej pracy.

Na stoisku zaprezentowaliśmy ofertę produktową firmy Kromet m. in. taboret gazowy, piece konwekcyjno-parowe oraz kuchnie gazowe. Z kolei Dora Metal zaprezentowała moduł Hot Dog, wanny chłodnicze oraz szafy mroźnicze i chłodnicze. Klienci na stoisku mogli zapoznać się z szerokim asortymentem produktów po atrakcyjnych cenach, a także zyskać dodatkową wiedzę na temat urządzeń. Podczas tych targów staraliśmy się w sposób aktywny podkreślać naszą obecność poprzez pokaz kulinarny, w trakcie którego kucharz zaprezentował korzyści płynące z posiadania profesjonalnego pieca PK marki Kromet.

Dwudniowa impreza, która składała się ze szkoleń, pokazów na stoiskach, już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń. Gościem specjalnym podczas targów był mistrz kulinarny - Robert Sowa oraz mistrz cukiernictwa - Tomasz Deker. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach targi będą dla nas wydarzeniem równie interesującym i przynoszącym długofalowe korzyści.

PL EN