KOLEJNE UDANE TARGI GRUPY DORA METAL

Nagrody za najlepszy produkt, nowe kontakty, głowy pełne pomysłów i inspiracji mają przedstawiciele Grupy Dora Metal po targach Euro Gastro 2015 w Warszawie, które odbyły się 25-27 marca 2015r.

W trakcie EuroGastro 2015 na prawie 84 metrowym stoisku Grupy Dora Metal, zwiedzający mogli zapoznać się z bogatą propozycją firmy przygotowaną dla Klientów z branży HoReCa. W tym roku Dora Metal w trakcie targów położyła nacisk na pokaz kulinarny. Spotkaniom z Klientami zainteresowanym ofertą Dory Metal i Krometu towarzyszył pokaz kulinarny, w trakcie którego kucharz Restauracji Parkowa w Czarnkowie Łukasz Brand oraz kucharz Sokołowa Dominik Moskalenko zdradzali gościom targowym sekrety swoich kuchni. Dodatkowo Klienci mogli zdegustować opiekane kiełbaski w bułce przygotowane na module Hot-Dog.

Na stoisku prezentowane były innowacyjne koncepcje i produkty, a mianowicie bar line, ciąg wydawczy ERIK, monoblok, linia 700 oraz linia piecy budząca zainteresowanie wśród gości.

Jednakże niespodzianką, a zarazem wisienką na torcie było otrzymanie nagród i wyróżnień w konkursie ,,Na Najlepszy Produkt” podczas uroczystej Gali Wystawców. Firma Dora Metal otrzymała nagrodę za ciąg wydawczy ERIK w kategorii ,,Sprzęt i akcesoria do cateringu”. Z kolei Firma Kromet otrzymała wyróżnienie za monoblok w kategorii ,,Wyposażenie zaplecza kuchennego – sprzęt ciężki i meble”. Dodatkowo obydwie firmy otrzymały list gratulacyjny z podziękowaniami od Ministra Gospodarki. Powyższy sukces będzie jeszcze bardziej mobilizował do pracy.

Ponadto, Jan Polcyn Prezes Firmy Dora Metal podczas aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Sprzymierzeni z GROM wylicytował czekoladową statuetkę ,,Nurka Bojowego JW GROM”, która została przygotowana przez mistrzów cukiernictwa, Tomasza Deker oraz Pawła Mieszała. Zebrane fundusze zasilą Fundację, której celem jest organizowanie pomocy dla weteranów, żołnierzy oraz funkcjonariuszy służb mundurowych i ich rodzin, którzy wymagają wsparcia w przypadku ciężkiej choroby, wypadków losowych powiązanych z wykonywaną służbą czy trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej.

Przedstawiciele Dory Metal oraz Krometu dbali o to aby odwiedzający Klienci byli profesjonalnie obsłużeni i wychodzili usatysfakcjonowani z pozyskanej wiedzy. W tym miesiącu Firmy uczestniczyły również w targach INTERNORGA w Hamburgu. Każde targi są okazją do poznania nowych doświadczeń, ale także okazją do nawiązania kontaktów handlowych.

PL EN