KROMET na Targach w Hamburgu

14-19 marca 2014 w Hamburgu odbyła się 88 edycja najstarszych i jednych z największych w Europie oraz jednych z najbardziej prestiżowych na świecie targów branży hotelarskiej i gastronomicznej - Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarnictwa i Cukiernictwa Internorga.

Po raz pierwszy na tych targach Grupa DORA METAL zaprezentowała swoją szeroką ofertę wyrobów.Targi Internorga zgromadziły ponad 1.100 wystawców z 26 krajów i około 100 000 tysięcy zwiedzających z całego świata. Na targach zaprezentowaliśmy innowacyjne koncepcje i produkty czyli moduł hot dog, rolki oraz grill stykowy KROMET a także piec konwekcyjny z naparowaniem KROMET. Wystawiliśmy również nowości w ofercie, a mianowicie witrynę grzewczą, witrynę chłodniczą (otwartą), witrynę chłodniczą (zamkniętą).

Zwiedzający klienci mogli zapoznać się z przygotowaną ofertą urządzeń gastronomicznych Firmy Dora METAL oraz KROMET. Dbaliśmy o to aby odwiedzający Nas klienci byli profesjonalnie obsłużeni i wychodzili od nas usatysfakcjonowani z pozyskanej wiedzą. Każde tragi są dla nas okazją do poznania nowych doświadczeń ale także okazją do nawiązania kontaktów handlowych.

PL EN