de
PL
RU
CZ
EN
PL
RU
CZ
EN

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od ponad 50 lat i jest jednym z wiodących producentów urządzeń gastronomicznych do termicznej obróbki żywności, a zwłaszcza na wyposażenie kuchni w restauracjach, barach, stołówkach i innych punktach zbiorowego żywienia.

Kromet to urządzenia gastronomiczne i wyposażenie gastronomii w urządzenia kuchenne najwyższej jakości!

Długoletnia działalność, zdobyte przez ten czas doświadczenie, wprowadzone nowe konstrukcje i technologie wytwarzania zapewniają nam coraz to większą rzeszę klientów, którzy mobilizują nas do jeszcze większego wysiłku, aby zapewnić wszystkim naszym odbiorcom szeroką gamę produktów o najwyższej jakości, zwiększonych parametrach eksploatacyjnych i energooszczędnych a także dających możliwość utrzymania wysokich standardów higienicznych.
Wszystkie oferowane przez firmę produkty wykonane są z atestowanej stali nierdzewnej, zgodnie w wymogami stawianymi przez dyrektywy Unii Europejskiej, posiadają znak CE, GOST a dla tych urządzeń gdzie jest to konieczne, również atesy Instytutu Nafty i Gazu, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Państwowego Zakładu Żywienia. Wysoką jakość produkowanych wyrobów zapewnia, także funkcjonujący w firmie od wielu lat, liczne nagrody, które przyznano firmie na krajowych i międzynarodowych wystawach branżowych.
Wraz z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej pragniemy, aby także Państwo mogli skorzystać z naszych urządzeń i wyposażyć lub zmodernizować swoją kuchnię, co w konsekwencji przyniesie wymierne efekty ekonomiczne.

W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzenia zasilane energią elektryczną jak i też gazem, m.in.:

  • trzony kuchenne ,
  • piekarniki,
  • patelnie,
  • kotły warzelne,
  • taborety podgrzewacze,
  • frytkownice,
  • płyty do grilowania.
Aktualności - lista
20 - 03 - 2014
KROMET auf der Messe in Hamburg
KROMET auf der Messe...
Tradition und Erfahrung

Wir sind äußerst stolz darauf, dass die Firma KROMET schon seit 60 Jahren Maschinen und Geräte der höchsten Qualität für die Gastronomiebranche liefert.

lesen Sie mehr...